1 / 4
BETA SHURE 58 A
350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2018 15:01

Кичево

Se prodava mikrofon beta shure 58 A korisen mogu malku,kako nov,vo odlicna sostojba i dosta kvaliteten,dosega cuvan radi sentimentalna vrednost,no steta e tolku dobar mikrofon da ne se koristi... tel.078804009

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078804009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам