1 / 12
Hitno 3 spratna kukja vo naselba Cair
74.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2020 13:00

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ulica: 7mi Juli br.8 - Skopje - Cair

Hitno se prodava nova 3 spratna kukja vo naselba Cair do porodilna bolnica.. na ulica: 7mi Juli br.8 - skopje - cair

CENA PO DOGOVOR

Info Samo na tel: 071372221

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Afrim Dullovi
Потврден огласувач
071372221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам