1 / 2
Postole postolje za fleks bormasina brusalica
800 МКД
22.09.2022 18:40

Струга / Струга

Edno e za golem fleks racno praena 1200 den
Malo za mall fleks 1200 se so fleks 2000 den postole za bormasina 800 den

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Penta moze zamena

4000 МКД

Racna pumpa za voda nafta mazut i drugo

2600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам