1 / 12
Kompiri
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.10.2018 15:02

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат големи и средни компири
Во голема и мала количина.
Исто така се продава и семенска роба - втора година.
Цена по договор.

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
078271447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам