Soba
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.09.2020 11:20

Карпош / Скопје

Se izdava ednokrevetna soba vo blizina na studentskiot dom “Goce Delcev”: plus kujna,terasa.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Milan Taleski
Leptokarija-Karpos
Потврден огласувач
070338986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам