1 / 6
Sprat od stanbena kuka so dobar pogled i lokacija
300 €
Цената е фиксна
04.10.2018 22:17

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Jovche Kuchuk 13

Se prodava sprat od stanbena kuka na 3 sprata.
Kukata e vo odlicna sostojba, na dobra lokacija, so ubav pogled.
Ima 4 sobi, podrum i garaza.
Cena 300 evra za 1 m2.
Cenata e fiksna.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078581572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам