1 / 1
PRODAVAM DELOVI ZA ACER E5 511
2.500 МКД
22.02.2023 10:16

Карпош / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

PRODAVAM DELOVI ZA ACER E5 511 IMAM SE KOMPLET barajte na 070 379742

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070379742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам