1 / 3
vrsam usluga so svrdel
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2020 19:07

Демир Хисар

vrsime uslugi za busenje so profesionalen svrdel za sadnici F530 cena po dogovor zavisno od lokacijata kontakt tel 072264911 benito

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

vlade
Потврден огласувач
072264926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам