1 / 1
Philips 4in 1
2.000 МКД
Цената е фиксна
05.10.2018 22:52

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov neupotrebuvan 2000 denari kontakt telefon 075-819-701

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Миксери

Се продава од:

Andrijana
Потврден огласувач
075819701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам