еко-јаболка
30 МКД
Цената е фиксна
06.10.2018 00:09

Ресен

Состојба на предмет
Нов

еколошки ГАРАНТИРАНО НЕпрскани јаболка,сорта-ајдаред,30 ден/кгр,вклучена достава до дома,минимална количина 25кгр; 078/467-406

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
078/467-406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам