1 / 8
Mercedes 1213
2.800 €
Цената не е фиксна
06.10.2018 14:38

Ресен

Vo ispravna sostojba pali vozi Ne registriran.ima mesto za dogovor vo cenata.
Kontakt samo na VIBER!!
075671717

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mirko
Потврден огласувач
075671717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам