1 / 12
opel vectra c opc line 3.0V6 180hp cdti
7.000 €
Цената е фиксна
01.07.2019 20:03

Валандово

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2019

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

kolata e vo ,,top,, forma na 20.09.2018 uvezena od germanija plateni site davacki i registrirana do 06.10.2019. Kolata ne e vozena vo mk, kompleten servis pominato 230000km ,18`` aluminiumski bandazi, stranicni sedista so koza, potrosna 8l/100km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078566383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам