1 / 1
VELOSIPED SO POMOSHEN ELEKTRICHEN POGON
8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2019 12:55

Струмица / Струмица

РАБОТЕН НАПОН 36 БОЛТИ. ТРИ АКУМУЛАТОРИ ОД 10Ач.ПЕДАЛАТА СЕ ИЗВАДЕНИ.НЕМА АКУМУЛАТОРИ.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
077527825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам