Kralska masaza
1 МКД
07.10.2018 13:02

Скопје Центар / Скопје

Salon za ubavina promovira kralska masaza ( masaza so 4 race , so 2 devojki ) relax , medicinska , sportska i tandem masaza . Za redovni musterii nudime i paketi soo popusti . Erotski masazi nemaa... Poveke informacii i zakazuvanje termini na teelefon 070 498 751

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Масажни салони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам