1 / 7
Se prodava MAN.tga440
9.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.10.2018 19:11

Македонска Каменица / Делчево

SE prodava MAN.tga 440 2007god
Kamjonot e vo odlicna sostojba
So novi gumi i napred i nazat
Zameneti diskovi napred i nazad i novi plocki
Kamjonot e momentalno vo Svedska
Za poveke informaci na kotakt samo na viber 078814087

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078814087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам