1 / 12
Velosipedi extra scott
250 €
28.03.2023 12:30

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Odlicni velosipedi kupeni vo Svajcarija, za poveke sliki moze na facebook stranata:
Fuga bikes
ceni od 70eu do 900eu

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dzunejd
Потврден огласувач
070335214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам