1 / 2
NIKE ORIGINAL
990 МКД
03.01.2021 11:41

Кочани / Кочани

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

>40

Боја:

Црвена

NIKE JORDAN

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

T
Потврден огласувач
078405390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам