1 / 4
Letva AKG C516
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.11.2018 08:59

Струга / Струга

Profesionalna mini letva akg c516.
Kupena vo GeneralSound - Srbija
Za poveke informacii javetese na: 070 394 763 (Pece)

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070232905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам