1 / 2
jabolka, јаболка
12 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.10.2018 13:08

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Продавам на големо и мало јаболка: ајдарет, црвен и златен делишес, јонагол, шампањ.
Цената зависи од купеното количество.
може ако сакате и сами да ги берите. Одличен вкус.
тел.046 263 244, 070 587 413

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава / Можна е замена од:

Stojan
Потврден огласувач
38979316452
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам