1 / 1
auto radio alpina
1 €
Цената е фиксна
09.10.2018 14:51

Чаир / Скопје

auto radio alpina ne e mnogu koristen kako nov e , kupen e od vox audio centar 500 eur . a se prodava za 250 eur. 4 x 50 w .
tel 071 244 758

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Gube
Потврден огласувач
071244758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам