1 / 5
Masina Puch ZA50cc Automatic (Puh)
5.000 МКД
Цената не е фиксна
09.10.2018 23:10

Делчево / Делчево

Masina Puch ZA50cc Automatic (Puh)
napraveno remont nov klip, klipnaca novi kariki cilindar izbusen od 39mm na 40 mm max brzina e 85 km/h masinata e izvadeno od ramot bidejkji e stavena nova masina od tomos :) info samo na telefon moze zamena za telefon ili druga masina so moja doplata :)

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Mehmet
Потврден огласувач
077754860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам