Продажба стадо овци
По Договор
10.10.2018 11:37

Виница / Виница

Се продаваат итно стадо од 300 овци. Лоцирани во Виница.
Контакт за информации :
033363010
070420388 и
071363607

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Се продава од:

Марија
Потврден огласувач
033363010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам