1 / 4
Se prodava lozje (smederevka i vranec)
9.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2022 17:42

Неготино / Неготино

Квадратура:

11000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Lozjeto e pod sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Poveke informacii na tel.
7000 m2 Smederevka
4000 m2 Vranec
Tel kontakt :
Viber 075756701

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

sashko
Потврден огласувач
075756701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам