Се отстапува разработен бизнис
По Договор
10.10.2018 13:51

Битола / Битола

Се отстапува разработен бизнис ( Кафе Бар) на улица Широк Сокак во срцето на градот.
За повеќе информации на 078200093

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078200093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам