Logo

PALETI PATOS

Број на оглас: 3041247 | Објавен на: 03.10.2019, 06:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


dimenzija 1150mm 1150 mm
debelina 18 mm
za kupeni nad 200 parcinja prevoz do 50 km gratis

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Petre

Потврден огласувач