1 / 12
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛЕВАЦИ- ШТИП
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.09.2019 05:46

Штип / Штип

Број на соби:

10

Квадратура:

230 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Асном бр.32

Се продава куќа во мирна населба Леваци, Штип.
Куќата е на два спрата.
1 спрат - 3 соби, кујна + летна кујна и тоалет
2 спрат - пет соби, кујна, тоалет и три балкони (секоја соба излегува на балкон)
Греење: на дрва или клима
2 паркинг места + гаража со канал
230 м2 куќа + 300 м2 дворно место
Цена по договор на лице место, со или без намештај.
За повеќе информации, јавете се на 078 263 731.
Вреди да се види.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077948123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам