baram da docuvam star covek
1.000 €
13.02.2021 16:23

Битола / Битола

Категорија:

Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол:

Машко

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

baram da docuvam star covek... za penzija ili kuca... povratnik ili koj seuste zivee vo stranstvo..za kontakt...ostavete svoj broj od telefon... na e- mejl.. ili na viber... 077 675517

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Slagana
Потврден огласувач
078416372
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам