1 / 1
Дадилка и Тутор за деца
350 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.10.2022 09:47

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Дадилка и тутор со искуство во чување и едукација на деца од сите возрасти.
Тутор по Англиски, Македонски, Математика, Природни науки, Биологија, Хемија, Физика и др., за деца од основно и средно училиште.
Имам одлично познавање на македонскиот и англискиот јазик, со што можам да им помогнам на децата кои имаат прoблеми со учењето јазици, како и во пишувањето есеи и креација на презентации за на училиште.
Слободно јавете ми се на телефонскиот број или пратете ми порака, а достапна сум и на Viber и на Whatsapp на истиот број.
Телефонски број: 071224567
Email: Tamarageorgievag@gmail.com

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Тамара Георгиева
Потврден огласувач
071224567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам