Logo

Плац во Љубаништа

Број на оглас: 3042895 | Објавен на: 29.01.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 909 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац 909м² во Љубаништа, на патот пред камповите, 650 м до езерото

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач