1 / 8
Aprilia mana 850 ABS
6.000 €
Цената не е фиксна
12.10.2018 20:55

Охрид / Охрид

Марка:

Aprilia

Вид:

Туринг

Година:

2011

Модел:

Mana 850 ABS

Километри:

25000

Se prodava Aprilia mana 850 ABS prv gazda, kupen vo Dynamix Skopje 2011 godina, Avtomatik TipTronik so pominati 27,000km . Motorot e vo besprekorna sostojba, novi gumi, redoven servis vo Dynamix . Ima preden vizir, zaden kufer so dva stranicni kuferi.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Tomas
Потврден огласувач
070232113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам