1 / 1
Продавам мед цена по договор
270 МКД
Цената е фиксна
16.09.2019 13:53

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Се продава првокласен кристализиран ливадски мед во канти. Цена по договор!

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
075882717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам