1 / 8
сладок компир-батат
120 МКД
18.10.2018 18:12

Прилеп / Прилеп

нудиме органски произведен сладок компир-батат на мало и големо- еликсир на здравјето од три различни сорти / бел, лилјаков,портокалов/секој со различен вкус

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Новица
Потврден огласувач
075379201
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам