1 / 1
Deliverysk Distribucija na reklamen materijal i flaeri
По Договор
25.10.2018 20:50

Скопје Центар / Скопје

Вршиме дистрибуција на секаков вид на рекламен материјал(флаери, памфлети, брошури, каталози, door hangers) брзо и ефикасно по најповолни цени во согласност со вашите желби и потреби и потребите на вашата организација.Дозволете ни да ви помогнеме да го промовирате вашиот бренд директно до потрошувачите. Контактирајте не на нашиот email deliverysk@yahoo.com или на броевите 078 446 882 и 070224936

Категорија: Услуги, Сервисери / Печатници, Медиуми / Весници

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
070224936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам