1 / 8
Audi A6 1.9 110 ks
3.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.10.2018 13:51

Демир Хисар

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2019

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Audi A6 1.9 110 ks
registriran
servisiran
greaci na sedista
klimatronik
tel za kontakt 075 431 549 Zan
koza
odlicno zacuvan motor
zimski gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075431549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам