Baterija za htc m7
500 МКД
Цената е фиксна
13.10.2018 18:14

Гостивар / Гостивар

Baterija za htc m7. Neupotrebeno. 500 denari

Kontakt 077835201

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

volvo
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам