1 / 7
Iveco stralis 450 2007g na bg tabli
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.10.2018 21:38

Македонска Каменица / Делчево

Se prodava iveco stralis 450 2007 god kamiono e vo odlicna sostojba so 4 zadni novi gumi prednite se vo odlicna sostojba
Mozna e i zamena
Kamjonot momentalno e vo svedska
Poveke info samo na viber 078 341 570
Moze i na gmail Z.mitrevski.zm@gmail.com

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Zlatko
Потврден огласувач
078814087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам