Se prodava stan vo Kicevo na odlicna lokacija
1 €
Цената не е фиксна
14.10.2018 11:20

Кичево

Број на соби:

5

Квадратура:

107 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Rudnicka 14

Se prodava stan vo kuka od 107m2 na ul. Rudnicka br. 14 Kicevo, kaj Hotel Kicevo vo blizina na opstinata.
Podrum od 16m2
Zidana Garaza
Tarasa + Balkon
Deloven Prostor
Dvorno Mesto

Poveke informacii na br. 078 722 929

Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078422929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам