1 / 1
*** БЕБЕШКО КРЕВЕТЧЕ + ДУШЕК ***
70 €
Цената е фиксна
06.04.2023 10:40

Скопје Центар / Скопје

Bebesko krevetce + dusek vo sostojba KAKO NOVI!

Ima gorna i dolna pozicija na lezajot, za malo bebe i za pogolemo detence do 4 godini.

100eur.

Moze i zamena za mobilen telefon Apple iPhone ili Samsung Galaxy. Drugo ne.

Fiksna cena.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Марко
Потврден огласувач
071770606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам