1 / 1
Power Bank
1.390 МКД
Цената е фиксна
15.10.2018 18:10

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi orginalni i neotpakovani Powerbank Coolpad EBC100C, 10400mAh 
078279407

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

Bozidar
Потврден огласувач
078279407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам