1 / 12
Prodavam 4 parceli vo Trnovo Bitola
9 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2022 17:23

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

9415 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat 4 parceli na razlicni pozicii vo s. Trnovo Bitola, dve nad farmata, edna vo centarot na seloto i edna sproti crkvata kaj kanalot Strezevo i edna parcela vo Bratindol nad patot za Resen

Parcela 198 - 2014m2 10 evra
Parcela 265 - 5080m2 (4 posebni delovi) 15 evra
Parcela 363 - 781m2 10 evra
Parcela 446 - 1118m2 15 evra
Bratindol - 6000m2 9 evra

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

TB
Elpida Karamandi 2
Потврден огласувач
078319795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам