Земјиште за обработка
90 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2018 23:01

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

7 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам земјиште за обработка во близина на село Мустафино и Ерџелија.
Нивата е 7 декари со ХИДРАНТ во нивата.
Локацијата е достапна со кола.
За повекје информации јавете се на број:
078-321-359
Николај

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikolaj
Потврден огласувач
078321359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам