1 / 1
Yamaha R1 Milenium
По Договор
14.10.2019 12:11

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2003

Модел:

YZF R1 MILENIUM

Километри:

30000

Motorot e na delovi masina i instalacija prodadeni..

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078219633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам