1 / 3
HONDA 450CCM FULL CROSS
2.500 €
Цената е фиксна
16.10.2018 19:45

Боговиње / Тетово

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2008

Модел:

450ccm FULL CROSS

Километри:

5000

TOP SOSTOJBA
KOMPLET SERVISIRAN
ULJE SMENETO
NOV FILTER ZA ULJE
SPREMEN ZA U PLANINA

INFO: 071 259 688

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Vajdin
Потврден огласувач
071259688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам