Logo

VW POLO 1.6 TDI 2010 godina

Број на оглас: 3047024 | Објавен на: 20.07.2019, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 5 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.6 TDI 2010 GODINA SEGA UVEZENA OD GERMANIJA I PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.KOLATA E SO FUL OPREMA I VO TOP SOSTOJBA PROVERKA MOZI KADE SAKATE PO VAS IZBOR REGISTRIRANA E CELA GODINA I E NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач