1 / 12
se izdava kuqa 110 m2 ima 3 sobi plus salon
1 €
Цената е фиксна
02.07.2019 12:07

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

drimkol 3a

kukata se naoga vo bit pazar plastiqarska ulica iza studenti stranci javise na 071 34 66 66

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

abdyl
Потврден огласувач
077 69 44 44
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам