1 / 6
Peugeot 307 - 2.0hdi Per Pjes Za delovi
11 €
17.09.2022 12:44

Струга / Струга

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Per pjes
Za delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valmir
Потврден огласувач
071220082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам