1 / 1
se prodava kuka
4 €
12.06.2022 19:06

Велес / Велес

Број на соби:

5

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

140 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Veles

Se prodava kuka vo Veles
ul:"Vera Ciriviri" br.45
cena po dogovor
tel.071-213-212

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

xxxxxxxxx
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам