Logo

Продавам флеско подлога - НОВА

Број на оглас: 3047742 | Објавен на: 23.08.2019, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Продавам флеско подлога - НОВА некористена за брачен кревет со димензии 200 х 160.
Инфо - 078 322 590

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Liljana