1 / 6
Peugeot 307 2.0hdi 136hp. 2005god.
2.300 €
16.11.2021 21:21

Виница / Виница

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2018

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

-Peugeot 307 2.0hdi 136hp. 2005god.
-Realni km
-Soncev krov
-Smeneno zamaec lamela ulje filtri pred 400km
-euro 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078427797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам