1 / 6
VILEROV GOBLEN PERFEKTNO SOČUVAN 50 cm x 35 cm
450 €
Цената е фиксна
13.06.2021 00:40

Неготино / Неготино

Se prodava perfektno sočuvan Vilerov goblen vo ramka. Dimenzija na goblenot bez ramkata 50 cm x 35 cm.

Prakjam po Kargo so Otkup niz cela Makedonija.

Telefon za kontakt Non-Stop:
070 621 670 Gigo
Grad Negotino 1440

Ve zamoluvam samo Telefonski Povici !! Blagodaram odnapred.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Се продава од:

xxxxxxxxx
Потврден огласувач
070621670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам